15-16 лютого відбулося онлайн-навчання уповноважених осіб замовника за загальною короткостроковою програмою «Правові та практичні аспекти публічних закупівель в Україні».

У перший день навчання слухачі опрацювали низку важливих та актуальних тем:  «Порядок та організація проведення процедур публічних закупівель», «Типові порушення у практиці проведення публічних закупівель. Відповідальність за порушення законодавства при здійсненні публічних закупівель», «Призначення уповноважених осіб. Функції та обов’язки».

Другий день онлайн-навчання був не менш інформаційно насиченим. До розгляду було запропоновано такі теми, як «Особливості роботи із порталами аналітики та моніторингу публічних закупівель», «Особливості та практика публічних закупівель» та «Основні вимоги щодо укладання та виконання договору про закупівлю».

Усі учасники навчання успішно склали підсумковий контроль, за результатами якого отримали сертифікати встановленого зразка.

Дякуємо викладачам-професіоналам:

ЛУЦЮКУ Віталію Валерійовичу – заступнику голови Південно-західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

БОЛДЕЦЬКІЙ Наталії Павлівні – начальнику відділу контролю у сфері закупівель Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області.

ТРЕБИК Людмилі Петрівні – доценту кафедри публічного управління та адміністрування Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, к.держ.упр., доценту.

ТРАЧ Наталії Михайлівні – головному спеціалісту із закупівель Головного управління Державної казначейської служби України у Хмельницькій області.

Бажаємо професійних успіхів усім учасникам навчання!