… 13-15 лютого 2018 року відбулось підвищення кваліфікації членів тендерних комітетів (уповноважених осіб замовника) за програмою тематичного постійно діючого семінару «Правові та практичні аспекти публічних закупівель в Україні».

У ході навчання розглядались такі теми: «Державна політика у сфері закупівель. Нормативно-правова база щодо публічних закупівель в Україні»; «Тендерний комітет та уповноважені особи замовника»; «Електронні торги: теорія і практика»; «Особливості роботи із порталами аналітики та моніторингу публічних закупівель»; «Тендерна документація та вимоги законодавства до її оформлення»; «Порядок організації та проведення публічних закупівель»; «Основні вимоги щодо укладання та виконання договору про закупівлю»; «Звітність та контроль у здійсненні закупівель. Оскарження процедур закупівлі у сфері  публічних закупівель. Моніторинг публічних закупівель»; «Законодавство України про запобігання проявам корупції в аспекті здійснення публічних закупівель. Судова практика у сфері публічних закупівель»; «Організація публічних закупівель через електронні сервіси»; «Типові порушення у практиці  проведення публічних закупівель. Відповідальність за порушення законодавства при здійсненні публічних закупівель».

Зі слухачами працювали: Луцюк В. В. – начальник II відділу досліджень та розслідувань Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України; Требик Л. П. – доцент кафедри публічного управління та адміністрування Хмельницького університету управління та права, к.держ.упр.; Решетніков Ю. М. – заступник директора комунальної установи Хмельницької міської ради «Агенція розвитку міста»; Приступа В.І. – прокурор відділу представництва інтересів громадянина і держави в суді та при виконанні судових рішень прокуратури Хмельницької області; Федорчук О.С. – доцент кафедри математики, статистики та інформаційних технологій Хмельницького університету управління та права, к.пед.н.; Москалець С.А. – начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області.

За результатами вихідного контролю знань слухачів (тестування) всі учасники семінару отримали сертифікати встановленого зразка.