19-20 березня 2019 року відбулось підвищення кваліфікації членів тендерних комітетів (уповноважених осіб замовника) за програмою тематичного постійно діючого семінару «Правові та практичні аспекти публічних закупівель в Україні».

У ході навчання розглядались такі теми: «Державна політика у сфері закупівель. Нормативно-правова база щодо публічних закупівель в Україні»; «Тендерний комітет та уповноважені особи замовника»; «Електронні торги: теорія і практика»; «Планування закупівель та визначення предмета закупівлі», «Тендерна документація та вимоги законодавства до її оформлення. Моніторинг публічних закупівель»; «Звітність та контроль у здійсненні закупівель»; «Порядок організації та проведення публічних закупівель»;; Типові порушення у практиці проведення публічних закупівель. Відповідальність за порушення законодавства при здійсненні публічних закупівель»; «Особливості та практика публічних закупівель»; «Законодавство України про запобігання проявам корупції в аспекті здійснення публічних закупівель. Судова практика у сфері публічних закупівель».

Зі слухачами працювали: Бляхарський Я.С. – старший викладач, заступник завідувача кафедри трудового, земельного та господарського права Хмельницького університету управління та права; Луцюк В. В. – заступник начальника відділу досліджень та розслідувань Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України; Требик Л. П. – доцент кафедри публічного управління та адміністрування Хмельницького університету управління та права, к.держ.упр.; Решетніков Ю. М. – заступник директора комунальної установи Хмельницької міської ради «Агенція розвитку міста»; Приступа В.І. – прокурор відділу представництва інтересів громадянина і держави в суді та при виконанні судових рішень прокуратури Хмельницької області; Москалець С.А. – начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області; Мельничук І.М. – заступник директора «Юридичної консалтингової компанії «Партнери- 2014».

За результатами вихідного контролю знань слухачів (тестування) всі учасники семінару отримали сертифікати встановленого зразка.