3-5 вересня 2019 року відбулось підвищення кваліфікації членів тендерних комітетів (уповноважених осіб замовника) за програмою тематичного постійно діючого семінару «Правові та практичні аспекти публічних закупівель в Україні».

У ході навчання розглядались такі теми: «Державна політика у сфері закупівель. Нормативно-правова база щодо публічних закупівель в Україні»; «Тендерний комітет та уповноважені особи замовника»; «Електронні торги: теорія і практика»; «Особливості роботи із порталами аналітики та моніторингу публічних закупівель»; «Планування закупівель та визначення предмета закупівлі»; «Тендерна документація та вимоги законодавства до її оформлення»; «Оскарження процедур закупівлі у сфері публічних закупівель. Моніторинг публічних закупівель»; «Звітність та контроль у здійсненні закупівель»; «Порядок організації та проведення публічних закупівель»; «Основні вимоги щодо укладання та виконання договору про закупівлю»; «Типові порушення у практиці проведення публічних закупівель. Відповідальність за порушення законодавства при здійсненні публічних закупівель»; «Особливості та практика публічних закупівель»; «Законодавство України про запобігання проявам корупції в аспекті здійснення публічних закупівель. Судова практика у сфері публічних закупівель».

Зі слухачами працювали: Луцюк В.В. – заступник начальника відділу досліджень та розслідувань Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України; Требик Л.П. – доцент кафедри публічного управління та адміністрування Хмельницького університету управління та права, к.держ.упр.; Приступа В.І. – прокурор відділу представництва інтересів громадянина і держави в суді та при виконанні судових рішень прокуратури Хмельницької області;
Мельник Наталія Павлівна – зась. начальника відділу контролю в сфері закупіфвлі Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області; Дідух Євгеній Іванович – консультант з фінансових питань «Юридичної консалтингової компанії «Партнери».

За результатами вихідного контролю знань слухачів (тестування) всі учасники семінару отримали сертифікати встановленого зразка.