23-25 вересня 2020 року відбулося онлайн-навчання за спеціальною короткостроковою програмою «ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ ДІЯЛЬНОСТІ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ»

До навчання були залучені викладачі-практики Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області: Алла Якубовська – перший заступник начальника Головного управління; Василь Дубовий – начальник управління обслуговування громадян; Михайло Чорній — головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції; Ольга Мандзюк — начальник відділу методології та організації роботи із застосування пенсійного законодавства управління застосування пенсійного законодавства; Тетяна Яцків — заступник начальника управління адміністративного забезпечення — начальник загального відділу; Тетяна Глух – начальник управління з питань виплати пенсій; Наталія Калашник — начальник відділу представництва інтересів в судах та інших органах юридичного управління Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області.

За їх участі були опрацьовані такі питання: — Єдині Стандарти якості обслуговування громадян в органах Пенсійного фонду України. -Особливості організації роботи Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області відповідно до наданих повноважень та норм чинного законодавства. — Основні норми та вимоги Закону України «Про запобігання корупції».- Умови призначення та перерахунків пенсій. — Актуальні питання пенсійного забезпечення, що є предметом розгляду у судах. Порядок виконання рішень судів щодо пенсійного забезпечення; Система електронного документообігу в органах Пенсійного фонду України; Окремі питання щодо виплати пенсій.

З викладачами Хмельницького РЦПК розглядали питання практичних аспектів проходження державної служби та управління персоналом; особливостей усної форми спілкування у професійному мовленні; психологічних аспектів та специфіки спілкування з людьми похилого віку, особливосте їх комунікаційної поведінки та попередження виникнення конфліктних ситуацій; розвитоку електронного врядування та електронної демократії в Україні; механізмів психологічного захисту в сучасному інформаційному просторі; основних засад політики європейської та євроатлантичної інтеграції України.

ЩИРО ДЯКУЄМО ЗА ЗМІСТОВНІ ЗАНЯТТЯ!!!