10 березня розпочато наступний цикл навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «ОКРЕМІ ПИТАННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ НОВООБРАНОГО КЕРІВНИКА ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ».

З 10.00 з представниками громад Хмельниччини працював ТКАЧУК Анатолій Федорович – директор з питань науки та розвитку ГО «Інститут громадянського суспільства». Розкривалася тема «Стратегія розвитку територіальної громади. Модно? Потрібно?!»

Про інструменти підтримки розвитку підприємництва говорив у своєму виступі ВАСИЛЕНКО Дмитро Миколайович – керівник Хмельницького регіонального офісу Програми «U-LEАD з Європою».

Багато питань ставилося слухачами до виконавчого директора Асоціації ОТГ Хмельницької області ЯЦКОВСЬКОГО Сергія Віталійовича. Зокрема, і питання передачі шкільних автобусів з балансу РДА на баланс громад, вирішення яких потребує негайного законодавчого розв’язання.

ФАСОЛЯ Олег Іванович – директор Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації звернув увагу присутніх на особливості формування мережі закладів освіти, на роботу керівників територіальних громад щодо забезпечення їх діяльності.

Обговорювалися і багато інших важливих питань діяльності керівника громади.