Сучасний публічний службовець зобов’язаний на високому якісному рівні виконувати свої професійні обов’язки та підвищувати свої компетентності. Крім того, враховуючи умови карантину, особливої актуальності набувають різноманітні навчання «без відриву від роботи».

Дана форма навчання дозволяє отримувати знання щодо нормативно-правових актів, які регулюють основні напрями реформування пенсійної системи, основних завдань органів Пенсійного фонду в процесі пенсійного реформування, незалежно від місця знаходження.

Хмельницький регіональний центр підвищення кваліфікації в травня-липня місяці провів серію навчальних заходів для працівників Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області.

У вересні місяці Центр організував дистанційне навчання за допомогою телекомунікаційного зв’язку з використанням Zoom представників головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській  області за спеціальною короткостроковою програмою «Практичні аспекти діяльності пенсійного  фонду України в області» (5 груп майже 600 осіб) та за загальною професійною (сертифікатною) програмою дистанційного підвищення кваліфікації  для вперше прийнятих представників головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській та Закарпатській областях.

Програма навчання логічно поєднує теоретичний та практичний матеріал, викладачі під час онлайн навчання мотивують представників головних управлінь до активного освоєння запропонованих тем.

Навчання кожної групи завершується тестуванням з використанням  Google Форм.