У Хмельницькому ЦППК, на виконання Закону України «Про місцеве самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 06 лютого 2019 року №106, зважаючи на ст.ст.6, 8 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», п.п. 20,21 ст.91 Бюджетного кодексу України, розпочато широку кампанію – підписання з об’єднаними територіальними громадами області договорів з надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації посадових та виборних осіб місцевого самоврядування на 2020 рік.

Першопроходьцями в оформленні відповідних договорів уже стали : міста Славута, Нетішин, Шепетівка, Старокостянтинів, Берездівська, Ганнопільська, Крупецька, Улашанівська, Судилківська, Ленковецька, Грицівська, Понінська, Полонська, Меджибіжзька, Смотрицька, Дунаєвецька міська, Дунаєвецька селищна об’єднані територіальні громади.

Відповідно розробленим спеціальним короткостроковим та професійним програм, у форматі тренінгів, практичних семінарів, працівники територіальних громад підвищуватимуть рівень професійної компетенції з обраних ними актуальних питань професійної діяльності.

За результатами навчання службовці місцевого самоврядування отримують нові сертифікати встановленого  зразка з відміткою про кількість кредитів ЄКТС.