Вже вдруге в цьому році за фінансової підтримки німецького Фонду Ганса Зайделя в Хмельницькому ЦППК відбувся навчальний семінар для старост.
25 старост /виконуючих обов’язки старост Красилівської та Городоцької міських, Антонінської селищної, Жванецької, Ленковецької та Крупецької сільських об’єднаних територіальних громад два дні підвищували свою компетентність з важливих питань , які стосуються їх діяльності. На початку семінару заступник директора Гаман Тетяна та куратор групи Войт Майя привітали учасників семінару, побажали слухачам плідної роботи та провели знайомство в групі.
Під час навчання учасники семінару змогли більше дізнатися про організаційно-правові засади діяльності старости ОТГ, про особливості впровадження бюджету участі на локальному рівні, розібратися із участю в контролі за станом благоустрою та використанням об’єктів соціальної та комунальної інфраструктури, краще зрозуміти окремі питання щодо вчинення нотаріальних дій старостою тощо.
Багато питань в учасників семінару виникло до керуючого справами виконавчого комітету Волочиської міської ОТГ Цимбалюк Вікторії та начальника відділу соціального захисту населення Бруковської Людмили, які приїхали поділитися досвідом роботи у напрямку співпраці старост ОТГ із міською радою в цілому та відділом соціального захисту населення, зокрема.
І знову результати анкетування показали, що старости залишилися задоволені організацією семінару, темами, які були розкриті впродовж двох днів і висловили бажання продовжувати такі навчання і надалі. Організатори навчання, в свою чергу, надіються що набуті під час навчання знання будуть практично реалізовані старостами в їх повсякденній діяльності.