З 18 по 27 березня 2019 року на базі Хмельницького центру ППК проведено підвищення кваліфікації за професійною програмою спеціалістів апаратів, структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, які працюють перший рік на державній службі.

У ході навчання розглядались такі теми: «Актуальні питання реалізації Закону України «Про державну службу»; «Розвиток державної служби в умовах децентралізації»; «Розвиток електронного врядування: компетентністний підхід»; «Специфіка писемної форми спілкування»; «Про систему безоплатної правової допомоги»; «Практичні аспекти вивчення положень Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю»; «Актуальні питання організаційної роботи апарату та структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій»; «Відкритість та прозорість органів влади в контексті законодавства про доступ до публічної інформації» та ін.

В рамках робочого візиту на Хмельниччину 21 березня 2019 р. зі слухачами зустрівся голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко, який розповів про питання реформування державної служи в Україні.

З учасниками семінару працювали працівники структурних підрозділів Хмельницької облдержадміністрації: Мамчур Ю.М. – начальник відділу з питань персоналу та нагород; Гудловська Л.С. – начальник загального відділу; Бадя А.І. – заступник начальника організаційного відділу; Матковський Г.В. – начальник відділу контролю апарату; Вінер М.В. – завідувач сектору з доступу до публічної інформації та ін.

З слухачами проведено соціологічне дослідження «Якість навчального та організаційного процесів у ХЦППК», а також вхідний та вихідний контроль знань.

Підвищення кваліфікації за професійною програмою дало можливість учасникам семінару поглибити й закріпити теоретичні знання, практичні вміння та розвинути певні компетентності. По завершенню навчання всім слухачам вручено свідоцтва про підвищення кваліфікації.