4 та 5 травня 2022 року відбулося онлайн-навчання представників місцевих органів виконавчої влади області за спеціальною короткостроковою програмою «ПРОХОДЖЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ: ПРАКТИЧНІ ПИТАННЯ ТА ОСОБЛИВОСТІ ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ».
У перший день навчання слухачі опрацювали такі актуальні для виконання посадових обов’язків теми: «Проходження державної служби: практичні питання та особливості правового регулювання в умовах воєнного стану» та «Відповідальність представників органів влади та місцевого самоврядування за корупційні правопорушення. Е-декларування: практичні аспекти».
Другий день онлайн-навчання був не менш інформаційно насиченим. До розгляду було запропоновано теми: «Як відновити власну спроможність до дієвості в умовах війни/кризи/невизначеності. психологічний супровід» та «Домедична допомога в умовах воєнного часу для цивільних осіб».
Дякуємо усім учасникам навчання та викладачам-професіоналам:
ВОЛОЩУК Ірині Віталіївні – головному спеціалісту Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях.
ЗАГРОДСЬКІЙ Людмилі Іванівні – прокурору відділу забезпечення діяльності в сфері запобігання та протидії корупції Хмельницької обласної прокуратури.
ВІЛЬЧИНСЬКІЙ Світлані Борисівні – психологу, бізнес-тренеру, спеціалісту з проективних методик.
ТРОХИМЧУК Ользі Василівні – завідувачці з практичного навчання Хмельницького базового медичного фахового коледжу.
Працюймо разом заради перемоги!
Бережіть свої життя!
Все буде Україна!