26-28.09 на базі Хмельницького центру підвищення кваліфікації управлінських кадрів відбулось навчання начальників управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, виконкомів міських  (міст обласного значення) рад.

До висвітлення та обговорення тематики заходу залучено представників Департаменту соціального  захисту населення облдержадміністрації,  Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області, та ін.

У ході навчання розглядались такі теми: «Соціальний захист населення області: тенденції та перспективи розвитку»; «Соціальний захист учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих»; «Соціально-трудові відносини, оплата праці та зайнятість населення»; «Реалізація сімейної політики в області» та ін.

Також із слухачами було проведено круглий стіл на тему: «Соціальне партнерство на регіональному рівні в сфері реалізації державної соціальної політики» та виїзне практичне заняття на базі Волочиського району на тему: «Соціальний захист в об’єднаних територіальних громадах».

Під час виїзного заняття учасники семінару ознайомилися з роботою комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги Наркевицької селищної ради, Центру надання адміністративних послуг Наркевицької селищної ради, кулінарії комунального підприємства Наркевицької селищної ради «Наркевицький комбінат комунального підприємства», мобільного соціального офісу Волочиської міської ОТГ, комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Волочиської міської ради. Учасники виїзного семінару отримали практичні  відповіді на численні  свої запитання.

З метою отримання зауважень та пропозицій по закінченню навчання проведено анкетування учасників семінару, підведені підсумки і обговорені результати. Кожен з учасників отримав сертифікат про участь в семінарі.