03.10 на базі Хмельницького центру підвищення кваліфікації управлінських кадрів відбулось навчання спеціалістів органів місцевого самоврядування, які утворилися у результаті об’єднання територіальних громад, відповідальні за підготовку грантових проектів та проектів, що реалізуються за бюджетні кошти.

У ході навчання розглядались такі теми: «Розробка та реалізація інвестиційних проектів та програм за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку»; «Секторальна бюджетна підтримки ЄС: напрями,  фінансування,  підготовка проектів»; «Як написати проект для отримання гранту (шляхи фінансування). Досвід реалізації проекту ЄС/ПРООН «Місцевий  розвиток орієнтований на громаду»; «Підготовка проектів регіонального розвитку».

Зі слухачами працювали: Пасічник С.М. – заступник начальника управління регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації; Третяк В.А. – методист відділу наукової роботи та міжнародної співпраці Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів; Рутковська О.Ю. – менеджер проектів ГО “Агенція сталого розвитку “Астар”.

З метою отримання зауважень та пропозицій по закінченню навчання проведено анкетування учасників семінару, підведені підсумки і обговорені результати. Кожен з учасників отримав сертифікат про участь в семінарі.