7-8 листопада  на базі Хмельницького ЦППК під керівництвом начальника загального відділу апарату облдержадміністрації Гудловської Л. С. та за участі  начальників віідів апарату: Матковського Г.В. – начальника відділу контролю, Пастернака В. О. – начальника відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення, Лопатовської Н. В. – начальника відділу роботи із зверненнями громадян та Гуменчук О. В. – головний спеціаліст юридичного відділу було проведено навчання щодо роботи в системі електронного документообігу (СЕВ ОВВ).

У навчанні взяли участь працівники апарату та структурних підрозділів облдержадміністрації, які відповідають за роботу з документами та  роботу із зверненнями громадян.

В рамках семінару проведено низку занять, а саме:

  • тематичні зустрічі: «Особливості впровадження інструкції з діловодства в місцевих органах влади з урахуванням вимог щодо електронного документообігу», «Контроль за виконанням вхідних та розпорядчих документів в органах виконавчої влади», «Практичні аспекти застосування у роботі діючого законодавства з розгляду звернень громадян»;
  • практичні заняття: «Практичні аспекти контролю у системі електронного документообігу», «Міжвідомчий обмін електронними документами в умовах запровадження електронного документообігу», «Практика організації роботи в системі електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ ОВВ).

Слухачі високо оцінили рівень організації семінару та роботи викладацького складу.

За результатами навчання всі слухачі отримали сертифікат про підвищення кваліфікації.