25 та 26 жовтня на базі Хмельницького ППК відбулось навчання начальників загальних відділів апаратів райдержадміністрацій, виконкомів міських (міст обласного значення) рад, на якому обговорювали доцільність впровадження електронного документообігу в органах влади.

Учасники семінару обговорили питання впровадження електронного документообігу та використання електронного цифрового підпису. Було відмічено, що глобалізація інформаційних мереж дозволить забезпечити функціонування органів влади в режимі реального часу та зробить простим і доступним щоденне листування, виконання управлінських рішень та підвищить ефективність надання послуг населенню.

Також учасники семінару детально розглянули аспекти роботи в системі електронного обігу документів та обговорили переваги її використання під час практичних занять. Зокрема у ході навчання Гудловська Любов Степанівна – начальник загального відділу апарату облдержадміністрації, Матковський Геннадій Віталійович – начальник відділу контролю апарату облдержадміністрації та Пастернак Віталій Олександрович – начальник відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату облдержадміністрації провели змістовне та цікаве заняття із практичного використання систем електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ ОВВ).

За участі Лопатовської Наталії Володимирівни – начальника відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації — обговорили шляхи практичного вирішення питань, які виникають в процесі реалізації змін до чинного законодавства про звернення громадян в сучасних умовах.

Практичну зацікавленість аудиторії семінару викликали  тематична зустріч із Брухновою Лілією Степанівною на тему «Індивідуальний  підхід та особливості роботи з людьми, які мають відхилення у стані здоров’я».

Всі учасники семінару отримали сертифікат встановленого зразка про підвищення кваліфікації.