17-18 жовтня 2017 року на базі Хмельницького Центру ППК проходив тематичний короткостроковий семінар «Реалізація державної сімейної політики в області. Організаційно-правові засади впровадження корекційних програм для осіб, які вчинили насильство в сім’ї». Навчання організовано для спеціалістів управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій та виконкомів міських (міст обласного значення) рад з питань сімейної політики.

У ході семінару розглянуто теми: «Основні напрями реалізації державної соціальної політики на регіональному рівні»; «Про хід виконання в області проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні»; «Роз’яснювальна і профілактична робота органів внутрішніх справ з особами, які вчинили насильство в сім’ї»; «Впровадження корекційних програм на місцевому рівні»; «Психіатричні прояви розладів осіб схильних до насильства» та ін.

До реалізації програми навчання залучались представники Департаменту соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницького обласного психоневрологічного диспансеру; управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації; благодійного фонду «Ксена»; Державного закладу «Хмельницький обласний Центр соціально-психологічної допомоги»; Головного управління національної поліції в Хмельницькій області; Хмельницького університету управління та права.

По завершенню навчання слухачам вручені сертифікати встановленого зразка.