08.02 Хмельницьким Центром ППК проведено тематичну  зустріч «Цілі сталого розвитку: від теорії до практики»  для спеціалістів апаратів, струк­турних підрозділів обл­держадміністрації, рай­держадміністрацій, які працюють перший рік на державній службі.

В ході навчання Третяк В.А. – методист відділу наукової роботи та міжнародної співпраці Центру ППК ознайомив присутніх з глобальними Цілями сталого розвитку (ЦСР), які були прийняті 25.09.2015 року в Нью-Йорку 193 державами-членами ООН, акцентував увагу присутніх на процесі встановлення Цілей сталого розвитку в Україні та обговорив з учасниками особливості національної доповідь «Цілі сталого розвитку: Україна».

 GOALS_Ukr

Беручи до уваги принцип «нікого не залишити осторонь» та використовуючи широкий спектр інформаційних, статистичних та аналітичних матеріалів, в Україні розроблено національну систему ЦСР, яка включає 86 завдань розвитку (169 глобальних завдань) та 172 показники для моніторингу їх виконання (241 глобальних показників).

Захід мав на меті підвищити обізнаність представників органів державної влади про Цілі сталого розвитку та  їх адаптацію з урахуванням специфіки національного розвитку.