У Хмельницькому ЦППК 11-12 березня відбувся семінар  на тему «Практичні аспекти реформування освіти в об’єднаних територіальних громадах» для керівників та представників відділів освіти об’єднаних громад

Під час реалізації програми слухачі ознайомилися із питаннями, що стосуються формування ефективної мережі закладів освіти в  умовах децентралізації, модернізації управлінської діяльності та системних змін в освіті, ліцензування навчальних закладів освіти згідно з чинним законодавством. Важливою складовою навчання стало обговорення практики здійснення публічних закупівель обладнання для Нової української школи, організаційно-методичного забезпечення закладів освіти об’єднаних територіальних громад та питань дотримання прав дитини в школі.

З учасниками семінару працювали представники Департаменту освіти і науки облдержадміністрації: Фасоля О.І. – директор Департаменту, Дупляк Т.В. – заступник директора – начальник управління освітньої діяльності та організаційного забезпечення та Блажиєвська В.М. – заступник начальника управління – начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освітньої діяльності та організаційного забезпечення, а також Гутник О.С. – завідувач сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції в області, Колісник В.В. – начальник управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради та Ратушняк С.В. – директор  Хмельницької гімназії №1.

Підвели підсумки навчання Баюк М.І. – директор ЦППК та Дупляк Т.В., які вручили слухачам сертифікати встановленого зразка.