3 листопада 2017 року державні службовці Головного управління та територіальних органів Держгеокадастру та працівники Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області на базі Хмельницького центру ППК навчались за програмою тематичного короткострокового семінару «Актуальні питання реалізації Закону України «Про запобігання корупції».

На зазначеному семінарі висвітлювались такі теми:

  1. Нормативно-правове регулювання системи запобігання корупції в Україні — Рижук І.В. – доцент кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права Хмельницького університету управління та права, к.ю.н.
  2. Відповідальність представників органів державної влади за корупційні правопорушення — Шістка В.О. – начальник відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури Хмельницької області;
  3. Дотримання Закону України «Про запобігання корупції» державними службовцями. Е-декларування – Жураковська Ю.А. – завідувач сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області.

Завершилось навчання врученням сертифікатів.