24 жовтня 2017 року на базі Центру ППК керівники та спеціалісти структурних підрозділів Хмельницької облдержадміністрації, які відповідають за ведення кадрової роботи підвищили кваліфікацію за програмою тренінгу «Проблемні питання проведення конкурсу на заняття посад державної служби».

Відповідно до програми заходу слухачі обговорили актуальні питання реалізації нового Закону України «Про державну службу», розглянули теоретичні та практичні аспекти порядку проведення конкурсу на заняття посад державної служби, ознайомились із практикою подання документів для участі у конкурсі та типовими помилками при оформленні документів.

Тренінг «Організація проведення конкурсного відбору на заняття посад державної служби» провели: Гурна О.М. – заступник начальника відділу з питань персоналу та нагород апарату облдержадміністрації та Волощук І.В. – головний спеціаліст Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях.

Слухачі поповнили свої знання та набули практичні навички з найактуальніших питань, які стосуються їхньої професійної роботи, а також отримали кваліфіковані відповіді на запитання.