Спільним розпорядженням голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради «Про організацію навчання в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій у 2016 році» від 27.01.2016 р. № 36/4-о/2016-рс з кінця жовтня по грудень поточного року передбачені виїзні семінари для депутатів об’єднаних територіальних громад області.

img_2854Перше виїзне навчання організовано 4 жовтня 2016 року на базі Новоушицької районної ради.

Відкрили семінар: селищний голова Новоушицької об’єднаної територіальної громади Московчук О.В.  та директор Хмельницького центру ППК  Баюк М.І.

Про організаційно-правову діяльність депутата та депутатську етику присутнім розповів заступник начальника відділу з питань внутрішньої політики, адміністративно-територіального устрою та інформаційного забезпечення виконавчого апарату обласної ради Микола Панасюк.

Із правовими засадами вирішення земельних питань ознайомила начальник юридичного відділу Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Олена Халавчук.

img_2855Про управлінські та економічні аспекти функціонування комунальної власності в об’єднаних територіальних громадах області поінформувала декан факультету управління та економіки Хмельницького університету управління та права, к.держ.упр., доцент Ірина Ковтун.

Присутні були активними, задавали багато запитань, на які отримали вичерні відповіді.