Саме під такою назвою 13-14 червня 2019 року на базі Хмельницького ЦППК проходив тематичний короткостроковий семінар для працівників відділу містобудування та архітектури облдержадміністрації та відповідних структурних підрозділів райдержадміністрацій, виконкомів міських (міст обласного значення) рад.

З учасниками навчання працювали: Дунаєвська І.М. – начальник відділу містобудування та архітектури обласної державної адміністрації – головний архітектор області; Гаман Т.В. – заступник директора Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, к.держ.упр., доцент; Березіна І.В. – викладач Кам’янець-Подільського коледжу будівництва, архітектури та дизайну, кандидат архітектури, мистецтвознавець; Ханенко О.І. – заступник директора з питань містобудування ТОВ «Український науково-проектний інститут цивільного будівництва; Трофименко Н.С. – заступник директора Департаменту стратегії та європейської інформації Міністерства екології та природних ресурсів України та ін.

За підсумками семінару було проведено анкетування слухачів, які відзначили високий рівень підготовки та проведення всіх навчальних заходів та актуальність набутих знань. Побажання та пропозиції будуть проаналізовані працівниками Центру та використані в роботі з метою якісного надання освітніх послуг.