У Хмельницькому ЦППК 2-4 жовтня відбувся семінар  на тему «Практичні аспекти функціонування соціально-трудових відносин в області» для заступників начальників (начальників відділів) управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, виконкомів міських (міст обласного значення) рад, які координують питання праці.

Відкриваючи семінар Світлана Лукомська  наголосила, що питання розвитку та зміцнення сфери  соціального захисту населення є одним із пріоритетних питань в роботі органів влади  області. Від якості і своєчасності послуг, що надає держава через соціальний захист формується авторитет органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Під час реалізації програми слухачі ознайомилися із питаннями, що стосуються державних гарантій в сфері надання соціальної допомоги та житлових субсидій; атестації робочих місць на підприємствах області; колективних, трудових договорів, як основного захисту найманих працівників; змін в законодавстві у сфері діяльності Держпраці  тощо.

З учасниками семінару працювали представники   Департаменту соціального  захисту населення облдержадміністрації: Світлана Лукомська, Володимир Паламарчук, Вадим Маруняк, Юрій Когут, Микола Дудченко, Іван Гловацький.

Жваво пройшло обговорення основних напрямків розвитку пенсійної системи в Україні за участю Ольги Заярнюк  – начальника Головного управління ПФ України в області.

Важливою складовою навчання стало обговорення у формі круглого столу соціального партнерства на регіональному рівні в сфері реалізації державної соціальної політики.

Учасники семінару активно обговорювали питання нормативно-правової, науково-методичної та інформаційної організації діловодства та архівної справи в закладах соціального захисту населення області  з Катериною Бурдуваліс – заступником директора Державного архіву області.

Про зміни в законодавстві про державну службу та специфіку застосування нововведень до українського правопису 2019 року розповіли учасникам семінару Юрій Мамчур – начальник відділу з питань персоналу та нагород апарату облдержадміністрації та Інна Горячок – доцент кафедри мовознавства ХУУП імені Леоніда Юзькова, к.пед.н., доцент відповідно.

Підвели підсумки навчання Микола Баюк та Володимир Паламарчук, які вручили слухачам сертифікати встановленого зразка.