23-24 березня 2021 р. тривало підвищення кваліфікації державних службовців за загальною короткостроковою програмою «Ефективна комунікація та взаємодія», яка розроблена на основі кращого європейського досвіду й методології Ради Європи, зокрема тренінгової методики «Академія лідерства».

Проблематика ефективної комунікації та взаємодії не втрачає своєї актуальності. Виникають нові проблеми і виклики. Карантинні обмеження внесли зміни і в процеси комунікації. Публічні службовці, викладачі навчилися краще використовувати сучасні інформаційно-телекомунікаційні технології, однак і відчули всі недоліки онлайн спілкування.

Впродовж 2-х днів державні службовці в режимі онлайн дискусій обговорювали теми: «Комунікація в процесі управління», «Взаємодія органів влади з громадськістю», «Основи медіа грамотності», «Публічні виступи і ефективні комунікації», «Самопрезентація», «Особливості усної форми спілкування», «Психологічні аспекти ефективної комунікації та взаємодії», «Види та способи комунікації», «Особливості формальних і неформальних комунікацій», «Дієва взаємодія: реальність чи міф».

За результатами тестування всі слухачі отримали сертифікат про підвищення кваліфікації.