Сьогодні, 1 квітня, Тетяна ГАМАН, заступник директора Центру, експерт Програми Ради Європи була учасником ЗАСІДАННЯ НАГЛЯДОВОЇ РАДИ ПРОГРАМИ РАДИ ЄВРОПИ «ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ І РЕФОРМА ПУБЛІЧНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ В УКРАЇНІ». Захід проходив у онлайн форматі.

Під час засідання відбулося інформування та обговорення з основними стейкхолдерами досягнень Програми «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» за 2020 рік, Програми «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» (період впровадження: березень 2018 – вересень 2020) та подальшої діяльності.

Відкрив засідання Стін НЬОРЛОВ, Голова Офісу Ради Європи в Україні, Представник Генерального секретаря Ради Європи з питань координації програм співробітництва Ради Європи.

У контексті теми «ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ТА РЕФОРМА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПОТОЧНИЙ СТАН, ВИКЛИКИ ТА ПРІОРИТЕТИ» виступили: В’ячеслав НЕГОДА, Заступник Міністра розвитку громад та територій України; Клаудіа ЛУЧІАНІ, Директорка Директорату людської гідності, рівності та врядування Ради Європи; Наталія АЛЮШИНА, Голова Національного агентства України з питань державної служби; Сергій ЧЕРНОВ, Президент Української асоціації районних та обласних рад та інші.

Модерувала захід Олена ЛИТВИНЕНКО, Заступниця Голови Офісу Ради Європи в Україні.