О 10.00 розпочав свою роботу навчально-інформаційний вебінар щодо кадрового забезпечення виконання новообраним органом місцевого самоврядування визначених законодавством повноважень (перші кадрові рішення). 67 представників системи місцевого самоврядування Хмельницької області зареєструвалися на захід.

Спікери — експерти Школи управління людськими ресурсами Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» ГНИДЮК Наталія та МАТІЙЧИК Тетяна в режимі реального часу розкривають тему «Перші управлінські рішення новобраної місцевої ради із кадрового забезпечення виконання визначених законодавством повноважень. Приклади та роз’яснення».

Вебінар проводиться в рамках співпраці Хмельницького регіонального центру підвищення кваліфікації з Програмою РЄ «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» в рамках реалізації положень Меморандуму про співпрацю між Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціацією об’єднаних територіальних громад» та Центром експертизи доброго врядування Генерального директорату з питань демократії Ради Європи.