Саме під такою назвою 08-09 квітня 2019 року на базі Хмельницького ЦППК проходив тематичний короткостроковий семінар для спеціалістів Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації та відповідних структурних підрозділів райдержадміністрацій.

У ході навчання розглядались такі теми: «Зміст та новели Закону України «Про державну службу»; «Стан та перспективи розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. Перспективи розвитку сімейних фермерських господарств»; «Особливості надання фінансової підтримки з державного бюджету підприємствам агропромислового комплексу області у 2019 році»; «Професійна культура та етикет публічного службовця»; «Зміни в земельному законодавстві. Питання оренди земельних ділянок» та ін.

З учасниками семінару проведено анкетування в межах соціологічного дослідження «Якість навчально-організаційного процесу в ХЦППК», яке дало можливість їм оцінити організацію навчального процесу та його змістовне наповнення, висловити свої думки щодо ефективності проведення занять. Побажання та пропозиції слухачів будуть проаналізовані працівниками Центру та використані в роботі з метою надання якісних освітніх послуг.