20-21 квітня на базі Хмельницького РЦПК відбулося онлайн-навчання для секретарів місцевих рад на тему: «СУЧАСНІ ПІДХОДИ В РОБОТІ СЕКРЕТАРІВ СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ ТА МІСЬКИХ РАД».

Семінар мав на меті забезпечити підвищення рівня професійної компетентності секретарів місцевих рад, розширити та поглибити їх знання, вміння, навички роботи, окреслити окремі практичні дії та сприяти обміну досвідом між колегами.

Незважаючи на онлайн спілкування, досвідчені викладачі-практики допомагали учасникам семінару краще розібратися з проблемними питаннями, які виникають в їх діяльності. Розглядалися теми: «Розвиток та становлення місцевого самоврядування в умовах децентралізації державного управління»; «Правові та організаційні засади діяльності секретарів місцевих рад»; «Вчинення нотаріальних дій посадовими особами місцевого самоврядування»; «Організація роботи місцевої ради (підготовки сесії місцевої ради, координації роботи постійних комісій ради та документальне оформлення сесії ради)»; «Сучасні вимоги до українського мовлення та правопису»;  «Основні вимоги до ведення діловодства в територіальних громадах», «Проектна діяльність – важлива складова розвитку громади», «Питання забезпечення доступу до публічної інформації. Презентація щорічної доповіді Уповноваженого ВРУ з прав людини про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина за 2020 рік».

Всі питання, які розглядалися під час навчання були цікавими та змістовними, а головне, були практичними, і викликали жваве обговорення.

Дякуємо всім, хто долучився до навчання.