18-19 лютого 2016 року заступник директора Хмельницького ЦППК Тетяна Гаман взяла участь у науково-практичні конференції «Професіоналізм, етика та цінності державної служби: досвід країн ЄС та країн
ініціативи ЄС «Східне партнерство», яка відбулася у Національному агентстві України з питань державної служби.

Метою науково-експертного зібрання стало обговорення кращого досвіду і практик країн-членів ЄС та країн ініціативи ЄС «Східне партнерство» щодо побудови ефективної, прозорої та відкритої державної служби відповідно до принципів належного врядування на основі етичних норм і цінностей.

У роботі конференції взяли участь посадові особи Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Апарату Верховної Ради України, керівники кадрових служб міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, представники вищих навчальних закладів, ЦППК, представники міжнародних організацій, країн ЄС та країн ініціативи ЄС «Східне партнерство», інститутів громадянського суспільства, міжнародні та вітчизняні експерти.

На пленарному засіданні виступили: Посол Європейського Союзу в Україні, Голова представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінські, Міністр Кабінету Міністрів України Ганна Онищенко, заступник Глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків, президент Національної академії Юрій Ковбасюк, Голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко.

По завершенню пленарного засідання всі учасники науково-практичної конференції продовжили свою роботу у секційних засіданнях за темами: 1. Прозорі та ефективні процеси управління персоналом на державній службі: механізми та інструменти добору і проходження державної служби в контексті професіоналізації державної служби; 2. Цінності, етика та управління цілісністю на державній службі: інструменти і практики стимулювання доброчесної поведінки та підвищення рівня професійної компетентності державних службовців.

За результатами заходу всім учасникам вручені сертифікати.