4-5 жовтня 2017 р. директор Хмельницького ЦППК Микола Баюк разом зі старостами Дрозд Ольгою Миколаївною (с. Порохня Війтовецької ОТГ), Олійник Наталею Василівною (с. Миньківці Дунаєвецької ОТГ) взяли участь в  Урочистому прийомі з нагоди 25-ти річного ювілею Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні та в міжнародній конференції “Потреби і можливості розвитку людських ресурсів органів місцевого самоврядування в умовах децентралізації” (м. Київ).

Конференція організована з метою обговорення сучасних потреб і можливостей розвитку людських ресурсів органів місцевого самоврядування та підготовленням пропозицій щодо актуальних напрямків їх розвитку.

Учасниками заходу були представники Національного агентства України з питань державної служби; Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства; Національної академії державного управління при Президентові України; найактивніші та найбільш успішні учасники проектів Фонду Ганса Зайделя – голови ОТГ, міські та селищні голови з Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Одеської, Херсонської, Хмельницької, Чернігівської та Чернівецької областей; директори окремих обласних центрів підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування; представники «Інституту врядування», асоціацій органів місцевого самоврядування, громадських організацій.

 

З вітальними словами до присутніх звернулись Голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко, заступник голови Фонду Ганса Зайделя Маркус Фербер та перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода.

У ході роботи конференції було обговорено питання потреб та можливостей розвитку персоналу органів місцевого самоврядування в умовах проведення реформи децентралізації. Учасники заходу також розглянули питання реформування системи професійного навчання державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад.

За результатами роботи комунікативного заходу підготовлено пропозиції щодо напрямів розвитку людських ресурсів.