15 листопада 2017 року директор Хмельницького ЦППК М.І.Баюк взяв участь у Міжнародній науковій конференції «Муніципальні читання імені Антона Кохановського» (м.Чернівці).

Даний захід проводиться уже четвертий рік поспіль, об’єднуючи представників органів місцевого самоврядування та місцевих органів державної влади, експертів, науковців і громадських діячів.

Серед іноземних гостей, які взяли участь у Муніципальних читаннях – представники Республіки Білорусь, Республіки Молдова та Румунії. Цьогорічна конференція була присвячена 200-річчю з дня народження Антона Кохановського – відомого в краї управлінця, громадського та політичного діяча, який зробив надзвичайно великий внесок у розвиток Чернівців.

Учасників та гостей наукової конференції привітали: Чернівецький міський голова Олексій Каспрук, перший заступник голови Чернівецької облдержадміністрації Михайло Павлюк, Генеральний консул Румунії в Чернівцях Елеонора Молдован, представник Фонду Ганса Зайделя Олена Максимова, президент Національної академії державного управління при Президентові України  Василь Куйбіда. Вітальне слово від Голови Національного агентства України з питань державної служби Костянтина Ващенка передав заступник начальника Міжрегіонального управління Національного агентства  України з питань державної служби у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях Михайло Лєньков.

У рамках Муніципальних читань відбулося пленарне засідання на тему «Місцеве самоврядування в умовах системних реформ», працювали секції «Європейські моделі міського самоврядування та їх імплементація в Україні», «Реформа місцевого самоврядування в Україні: досвід, уроки, перспективи», а також проведено круглий стіл «Перспектива Чернівців стати культурною столицею Європи: амбіції варті зусиль!?».

Організатори муніципальних читань:

  • Чернівецька міська рада;
  • Чернівецький регіональний Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій;
  • Кафедра політології та державного управління Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича;
  • Представництво Фонду Ганса Зайделя в Україні.