Відповідно до листа Волочиської районної ради від 28.10.2016 р. №448 Хмельницький центр ППК 1 грудня 2016 року організував навчання для депутатів та посадових осіб місцевого самоврядування Волочиського району під час виїзного семінару.

На даному семінарі висвітлювались такі теми:

  1. Дотримання Закону України “Про запобігання корупції” в частині декларування доходів посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, а також запобігання виникненню конфлікту інтересів у вищезазначених осіб – Жураковська Ю.А. – спеціаліст сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області.
  2. Перспективи впровадження енергозберігаючих технологій в регіоні – Сорока В.Р. – головний спеціаліст відділу інфраструктури Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації;
  3. Правові та практичні аспекти публічних закупівель – Луцюк В.В. начальник II відділу досліджень та розслідувань Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

26-034Слухачі залишились задоволені організованим семінаром, оскільки отримали доступні роз’яснення тих питань, на які вони раніше не могли знайти відповіді. Всі висловили побажання, щоб подібні зустрічі продовжувались.