29-30 вересня 2021 року Хмельницьким РЦПК організовано онлайн-навчання для представників органів виконавчої влади на тему: «Цифрова грамотність публічного службовця».

Семінар відкрив директор Микола Баюк акцентуючи увагу на тому, що розвиток інформаційної сфери та діджиталізація є стратегічним напрямом розвитку  публічної служби.

У ході зустрічі слухачі ознайомилися з основами комп’ютерної грамотності службовців, із питаннями щодо комунікації у цифровому суспільстві та безпеки в цифровому середовищі.

Під час виконання практичних завдань держслужбовці мали можливість закріпити власні навички роботи із он-лайн документами різних форматів та хмарними середовища, із відкритими даними та сервісами на основі відкритих даних, а також на практиці здійснювали пошук інформації в Інтернеті (розширений пошук та мова запитів) тощо.

Формування навчальної програми, визначення форм її практичної реалізації відбувалося за активної участі Людмили Требик – доцента кафедри публічного управління та адміністрування Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, к.держ.упр.

Крім Людмили Петрівни реалізація загальної короткострокової програми відбувалася за участі Валентини Андріїшиної – заступника директора ХМКП «Хмельницькінфоцентр» та Тетяни Лаврик – старшого викладача кафедри кібербезпеки Сумського державного університету к.пед.н.

Під час семінару частина часу кожного заняття (онлайн лекції чи онлайн тематичної зустрічі) була виділена на проміжне тестування та виконання практичних завдань з різними онлайн інструментами, з якими слухачі вміло та вчасно справлялися.

За результатами виконання практичних завдань та тестування всі слухачі отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.