9-10 лютого відбулося підвищення кваліфікації державних службовців місцевих державних адміністрацій за програмою «ДОБРОЧЕСНІСТЬ ТА ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ НА ПУБЛІЧНІЙ СЛУЖБІ». Розглядалися теми: «Корупція як суспільне явище. Нормативно-правове регулювання системи запобігання корупції в Україні», «Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Е-декларування: практичні аспекти». Не зважаючи на он-лайн формат навчання жваве обговорення викликали теми «Цінності публічної служби і публічного службовця», «Доброчесність та етика поведінки публічного службовця».

Всі 68 учасників навчання успішно пройшли вихідний контроль у формі тестування і отримали сертифікат (0,5 кредиту ЄКТС).

«Два дні роботи з аудиторією, обговорення дискусійних питань щодо особливостей професійної етики, етичної культури публічних службовців і опитування по завершенню навчання довели актуальність теми і ще раз підтвердили вислів «Навчаючи інших навчаємось самі» — наголосила основний спікер Гаман Тетяна — експерт Програми Рада Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні»

Відкрив і підводив підсумки навчання Микола Баюк, директор РЦПК. Правовий блок питань забезпечували юристи практики.

Програма підвищення кваліфікації публічних службовців розроблена на основі кращого європейського досвіду й методології Ради Європи