З 26 жовтня по 4 листопада Центр організував дистанційне навчання за допомогою телекомунікаційного зв’язку з використанням Zoom для вперше призначених на посади державної служби категорії «Б», «В» за ЗАГАЛЬНОЮ ПРОФЕСІЙНОЮ (СЕРТИФІКАТНОЮ) ПРОГРАМОЮ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ.

Питання, які розглядалися під час навчання були і змістовними, і практичними, і, кожне з них по-своєму, цікавими. Зокрема, це питання проходження державної служби, лідерства та управління змінами, тайм-менеджменту, відкритості та прозорості органів влади в контексті законодавства про доступ до публічної інформації, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, комунікативної компетентності публічних службовців, формальної та неформальної комунікації, нововведень до українського правопису. Обговорювалося і питання виконання та моніторингу індивідуальної програми підвищення рівня професійної компетентності державного службовця, тощо.

Навчання завершилось підсумковим контролем у формі тестування за допомогою Google-форм. За результатами підвищення кваліфікації усі слухачі отримали сертифікати.

Щиро дякуємо всім викладачам за змістовні заняття, а слухачам — за замовлення навчання та активну участь в його проведенні.