«Попереджений — значить озброєний» (латинське прислів’я)

Ще одна група слухачів — працівників структурних підрозділів виконавчих органів Хмельницької міської ради, її установ та організацій – проходила сьогодні (22 червня) навчання за темою «ЗАПОБІГАННЯ ПРОФЕСІЙНОМУ ВИГОРАННЮ».

І ця група також шукала відповіді на питання: «А що ж таке «синдром професійного вигорання»? Разом із викладачами-практиками слухачі розбиралися в його видах, стадіях та причинах, що призводять до таких станів.

Із СВІТЛАНОЮ ВІЛЬЧИНСЬКОЮ – психологом, бізнес-тренером, спеціалістом з проективних методик – шукали найдієвіші способи профілактики професійного вигорання шляхом засобів проективних методик через проекції і асоціативні карти.  

Як попередити професійне вигорання, як позбутися цього дискомфортного емоційного стану, що заважає виконанню звичайних робочих обов’язків говорили з психологом-практиком, тренером-консультантом ВАДИМОМ ЯЦИШЕНИМ.

Від досвідченого психотерапевта ЛІЛІЇ БРУХНОВОЇ слухачі отримали практичні поради щодо умінь управляти емоційною напруженістю ділового спілкування, способів долання емоційного перенавантаження, виходів із складних ситуацій, особливостей спілкування з «важкими» клієнтами, які мають відхилення в стані здоров’я, тощо.

Лейтмотивом цих зустрічей звучав головний рецепт від професійного вигорання — це особливе вміння підтримувати баланс всіх сфер свого життя, а від того і всіх сил свого організму.