З 5 по 16 лютого 2018 року на базі Хмельницького центру ППК відбувалось підвищення кваліфікації за професійною програмою спеціалісти апаратів, структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, які працюють перший рік на державній службі.

У ході навчання розглядались такі теми: «Зміст та новели Закону України «Про державну службу»; «Децентралізація державного управління та реформування державної служби в Україні»; «Розвиток електронного врядування: компетентністний підхід»; «Особливості усної форми спілкування у професійному мовленні»; «Про систему безоплатної правової допомоги»; «Практичні аспекти вивчення положень Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю»; «Нормативно-правове регулювання діяльності місцевих органів виконавчої влади»; «Про актуальні питання організаційної роботи в органах виконавчої влади»; «Відкритість та прозорість органів влади в контексті законодавства про доступ до публічної інформації» та ін.

На базі Хмельницької облдержадміністрації для слухачів організовано практичне заняття «Організація діяльності апарату обласної державної адміністрації». Також для слухачів проведено  практичне заняття та тренінги на наступні теми: «Формування інформаційно-технологічної компетентності у публічних службовців: практика роботи в мережі Інтернет»; «Основні вимоги до ведення діловодства в органах виконавчої влади»;  «Розвиток комунікативної компетентності публічних службовців» та ін.

Зі слухачами працювали працівники структурних підрозділів Хмельницької облдержадміністрації: Мамчур Ю.М. – начальник відділу з питань персоналу та нагород апарату; Гловацький І.І. — начальник управління у справах інвалідів, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, організації соціальних послуг та кадрово-правової роботи Департаменту соціального захисту населення; Скороход С.С. — начальник юридичного відділу апарату; Климчук В.В. — заступник керівника апарату – начальник організаційного відділу апарату; Матковський Г.В. – начальник відділу контролю апарату; Михайлова І.Г. – начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю та ін.

З слухачами проведено соціологічне дослідження «Якість навчального та організаційного процесів у ХЦППК», а також вхідний та вихідний контроль знань.

Підвищення кваліфікації за професійною програмою дало можливість учасникам семінару поглибити й закріпити теоретичні знання, практичні вміння та розвинути певні компетентності. По завершенню навчання всім учасникам вручено свідоцтва про підвищення кваліфікації.