З 6 по 17 лютого 2017 року на базі Хмельницького центру ППК відбувалось підвищення кваліфікації за професійною програмою державних службовців, які працюють перший рік на державній службі.

У ході семінару розглядались такі теми: «Зміст та новели Закону України «Про державну службу»; «Нормативно-правове регулювання системи запобігання корупції в Україні»; «Про актуальні питання організаційної роботи в органах виконавчої влади»; «Децентралізація державного управління та реформування державної служби в Україні»; «Документування управлінської діяльності»; «Актуальні питання надання адміністративних послуг для населення. Міжнародний досвід» та ін.

На базі Хмельницької облдержадміністрації для слухачів організовано практичне заняття «Організація діяльності державних службовців в облдержадміністрації», яке провів заступник керівника апарату – начальник організаційного відділу апарату облдержадміністрації Климчук В.В.

Зі слухачами працювали працівники структурних підрозділів Хмельницької облдержадміністрації: Мамчур Ю.М. – начальник відділу з питань персоналу та нагород апарату; Матковський Г.В. – начальник відділу контролю апарату; Гудловська Л.С. – начальник загального відділу апарату; Фасоля О.І. – директор Департаменту освіти і науки; Михайлова І.Г. – начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю та ін.

З метою вивчення думки державних службовців щодо реалізації положень Закону України «Про державну службу» протягом першого року дії з слухачами проведено соціологічне дослідження, яке буде реалізовуватись протягом першого півріччя 2017 року.

Підвищення кваліфікації за професійною програмою дало можливість учасникам семінару поглибити й закріпити теоретичні знання, практичні вміння та навички.