04-05 жовтня представники місцевих органів виконавчої влади області пройшли онлайн-навчання за ЗКП «Практичні аспекти діяльності публічних службовців».

У ході семінару розглядалися такі теми: «Актуальні питання реалізації Закону України «Про державну службу», «Нормативно-правова, науково-методична та інформаційна організація діловодства і архівної справи в органах влади», «Організація контролю за виконанням вхідних та розпорядчих документів. Запровадження системи внутрішнього контролю», «Проходження державної служби: практичні питання та особливості правового регулювання» та ін.

Заняття зі слухачами проводили працівники апарату Хмельницької облдержадміністрації: Мамчур Ю.М. – начальник відділу з питань персоналу та нагород; Матковський Г.В. – начальник відділу контролю; Шевчук А.В. – завідувач сектору забезпечення доступу до публічної інформації.

Підвищення кваліфікації за даною програмою дало можливість учасникам семінару поглибити й закріпити теоретичні знання, практичні вміння та навички.