Шановні колеги!

 29 жовтня виповнюється 25 років з часу утворення першого в Україні закладу післядипломної освіти для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування – Хмельницького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Протягом усього часу свого існування Центр прагнув якісно задовольняти потреби слухачів у підвищенні кваліфікації, оновленні знань, формуванні актуальних для їх професійної діяльності практичних вмінь та навичок. За чверть століття за різними формами навчання свою кваліфікацію підвищили більше 46 тисяч осіб. З них: 23 650 державних службовців, 19 216 посадових осіб місцевого самоврядування, 3 347 керівників, спеціалістів державних підприємств, установ і організацій.

У тісній співпраці з Хмельницькою облдержадміністрацією, обласною радою, керівниками їх структурних підрозділів, науково-педагогічними працівниками Хмельницького університету управління та права, інших вузів області, працівниками Центрів України працює колектив нашого Центру. Впевнені, що такою плідною буде подальша наша співпраця.

Ми щиро вдячні за сприяння, підтримку та активну участь в організації навчального процесу в Центрі з надання якісних освітніх послуг управлінським кадрам Хмельниччини.

З нагоди ювілею 29 жовтня 2016 року у Лекційному залі №3 відбудеться Урочиста академія приурочена ювілею Центру (поч. о 12:00).

 

З шаною і повагою

колектив Хмельницького Центру ППК