26 липня свій ювілейний 60-річний День народження зустрічатиме директор нашого Центру  Баюк Микола Іванович!

Такий ювілей – це не просто свято, це здобутки багатьох років життя.

Більше 25 років його доля пов’язана із Центром підвищення кваліфікації управлінських кадрів Хмельниччини. Миколу Івановича знають в регіоні як професіонала своє справи, як висококваліфікованого умілого управлінця, науковця, який по праву може пишатися духовним та інтелектуальним потенціалом, успіхами та досягненнями.

Бути керівником такого закладу – це дуже відповідальна, копітка, сповнена несподіванок, але разом із тим і творча справа. На посаді директора йому вдалося дати новий імпульс розвиткові освіти впродовж життя, активізувати діяльність Центру в напрямку міжнародної співпраці; просувати ідеї мобільності та впроваджувати в навчальний процес інновації.

Завдяки компетентності, розумінню потреб замовників і слухачів, у поєднанні із стратегічним баченням йому вдалося зробити вагомий внесок у розвиток державної служби та місцевого самоврядування, у формування нового покоління професійної управлінської еліти області.

Ми щиро пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з таким керівником, рухатися вперед і досягати разом професійних висот.

У день Вашого народження прийміть від нас щирі сердечні вітання.

Бажаємо, щоб накопичений Вами життєвий досвід і мудрість допомагали досягати намічених цілей, нові ідеї та починання приносили радість і задоволення.

Хай Ваші знання, професійність та людяність і надалі сприятимуть розбудові сучасної освіти на теренах Подільського краю.

Земних Вам щедрот та прихильності долі.

Нехай Вам щастить, вельмишановний наш, Миколо Івановичу!

МНОГАЯ, МНОГАЯ ВАМ ЛІТА!!!