Лідерство – це ведення змін, «перехід» до нових практик і традицій; це розвиток лідерства в інших; це відповідь на сучасні виклики, умова сталого розвитку; це формування спільного бачення, надихання ним та послідовний рух до його досягнення.

Етичне лідерство: реальність чи міф? Чи просто бути етичним лідером в період кризи? Доброчесність – найвища якість лідерства? Щоб розібратися в цих питань важливо було закріпити розуміння лідерства в публічному управлінні, «пропустити» існуючі знання через теорію і практику, отримати нові знання і про бенчмаркінг лідерства, й про емоційний інтелект, обговорити гендерний аспект лідерства і багато-багато всього, що виявляється пов’язано з проблематикою лідерства!

Найактивніші учасники навчання в подарунок отримали календар «Лідерство-2021».

Обговорюємо проблематику лідерства з Тетяною Гаман, заступником директора Хмельницького РЦПК, експертом Програми

Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні».

Програма тренінгу «Етичне лідерство» розроблена на основі кращого європейського досвіду й методології Ради Європи, зокрема тренінгової методики «Академія лідерства» (Джон Джексон, Іванна Ібрагімова). Реалізується в межах співпраці Хмельницького РЦПК і Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні».