14-15 вересня 2021 року в м. Хмельницькому проходив дводенний семінар з основ кібербезпеки для керівників територіальних громад та органів державної влади за участю представників Ради національної безпеки України, Фонду цивільних досліджень та розвитку США в якому прийняв участь директор Хмельницького РЦПК – Баюк Микола Іванович.

Це перший подібний захід на теренах Хмельниччини, який відбувається за сприяння голови обласної ради Віолети Лабазюк та за участі представників Фонду цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global), Ради національної безпеки України.

Учасники семінару обговорили основні аспекти впровадження безпечних інформаційно-комунікаційних технологій в своїх громадах краю. Другий день семінару уже на практиці продемонстрував слухачам, як правильно захищати інформацію та пристрої.

Наступним кроком  буде впровадження навчального онлайн-курсу з основ кібербезпеки для посадових осіб місцевого самоврядування та державних службовців кожної територіальної громади. Даний курс допоможе публічним управлінцям не лише підвищити рівень знань з комп’ютерної грамотності, але й розповість про найпоширеніші пастки кіберзлочинців та шляхи протидії компрометації даних.

В ході напрацьовувалися основні шляхи співпраці Центру із тренерами, Фондом цивільних досліджень та розвитку США.