Саме під такою назвою 18-20 жовтня 2017 року проведено тематичний короткостроковий семінар для працівників виконкомів міських (міст обласного, районного значення) рад та органів місцевого самоврядування, які утворилися у результаті об’єднання територіальних громад, що відповідають за питання житлово-комунального господарства та благоустрій територій.

Упродовж трьох днів навчання слухачі мали змогу обговорити разом із викладачами-практиками багато тем та питань, що стосуються їх повсякденної роботи. Це і питання надання житлових субсидій; і особливості формування стратегії регіонального розвитку та фінансування заходів з міжмуніципального співробітництва; і перспективи впровадження енергозберігаючих проектів та використання місцевих енергоресурсів з метою виробництва власних енергоносіїв та ін.

Для учасників семінару організовано круглі столи за участі представників Департаменту екології та природних ресурсів, управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації та громад області.

Зі слухачами проведено анкетування в межах соціологічного дослідження «Якість навчально-організаційного процесу в ХЦППК», яке дало можливість їм оцінити організацію навчального процесу та його змістовне наповнення, висловити свої думки щодо ефективності проведення занять. Побажання та пропозиції будуть проаналізовані працівниками Центру та використані в роботі з метою якісного надання освітніх послуг.