03 березня 2017 року директор Хмельницького Центру ППК Микола Баюк взяв участь в підсумкові конференції в рамках проекту “Розбудова спроможності державної служби до управління змінами для підтримки реформ в Україні” (НАДС, м.Київ).

Проект реалізується Національною академією державного управління при Президентові України, громадською організацією “Український інститут публічної політики” за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні та спрямований на формування професійних компетентностей управління змінами державних службовців.

З вітальними словами до учасників заходу звернулись: заступник голови Національного агентства України з питань державної служби Андрій Заболотний; радник Посольства Королівства Нідерландів в Україні Маайке ван Колдам.

Основні напрацювання проекту презентувала віце-президент Національної академії державного управління при Президентові України Марина Білинська.

Директор Українського інституту публічної політики Максим Борода представив результати дослідження щодо місця і ролі управління змінами в системі державної служби для підтримки реформ в Україні, що проводились серед державних службовців.

У заході взяли також участь представники Національного агентства з питань державної служби, Національної академії державного управління при Президентові України, керівники магістерських програм в галузі знань “Публічне управління та адміністрування”, керівники центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, науковці та представники громадськості.