Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» — це можливість презентувати себе як кваліфікованого, ерудованого та перспективного працівника.

DSCN1328DSCN133716 червня 2016 року на базі Хмельницького Центру ППК відбувся ІІ тур конкурсу. До участі у турі допущено 8 державних службовців у номінації «Кращий керівник» та 11 державних службовців у номінації «Кращий спеціаліст».

Співголовами оргкомітету виступили: т.в.о. заступника голови-керівника апарату Кузмінчук О.П., заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях Міщишин В.В., директор Хмельницького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів Баюк М.І.

DSCN1343DSCN1408До складу оргкомітету увійшли: Байдич В.Г. – директор Державного архіву Хмельницької області; Дідик М.М. – заступник директора Департаменту соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації; Лисик Н.О. – голова Хмельницької обласної профспілкової організації працівників державних установ; Мамчур Ю.М. – начальник відділу кадрової роботи апарату Хмельницької ОДА; Ковтун І.Б. – декан факультету управління та економіки Хмельницького університету управління та права; головні спеціалісти Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях Окорочкова І.Г. та Волощук І.В.

DSCN1356DSCN1379В рамках конкурсу конкурсанти-переможці першого туру, показали свої знання з питань службової етики та етикету державного службовця, пройшли співбесіду з питань державного управління, а також презентували доповіді з актуальних питань суспільно-політичного розвитку та реформування державного управління.

За результатами виконаних завдань конкурсна комісія визначить у номінаціях 2 переможці, які представлятимуть область в Києві. По завершенню ІІ етапу конкурсу учасникам вручено сертифікати про підвищення кваліфікації.

Упевнені, що учасники цьогорічного конкурсу продемонструють високий рівень знань та ерудованості і гідно представлять Хмельниччину під час третього етапу.