11-13 червня 2018 року на базі Хмельницького Центру ППК проходив тематичний короткостроковий семінар “Організація та здійснення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю” для новопризначених спеціалістів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді органів місцевого самоврядування, які утворилися у результаті
об’єднання територіальних громад.

Відповідно до затвердженого навчально-тематичного плану зі слухачами проведено тематичні зустрічі, практичні заняття, а саме: «Здійснення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю в умовах проведення адміністративно-територіальної реформи»;  «Актуальні питання реформування органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади в умовах децентралізації»;  «Модель оцінки потреб дитини та її сім’ї»;  «Діяльність соціальних закладів області. Необхідні документи для зарахування до закладів»; «Державні соціальні допомоги. Роль центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в процесі контролю за використанням державних допомог при народжені дитини та одиноким матерям»; «Оцінка потреб як основа ведення випадку та інструмент з надання якісних послуг для дитини та її сім’ї»; «Механізми психологічного захисту в сучасному інформаційному просторі»; «Державний стандарт соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах як інструмент правового регулювання надання соціальних послуг» та ін.

З учасниками семінару працювали: Власюк Т.М. – директор обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Баюк М.І. – директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, м.д.у.; Мельник Н.В. – заступник директора-начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Маруняк В.Д. – начальник управління соціальних гарантій, компенсацій, моніторингу пільгового забезпечення та у справах сім’ї Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації; Длугашевська Т.О. – провідний фахівець із соціальної роботи відділу методичного забезпечення соціальної роботи обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Гуменюк О.Г. –  доцент кафедри філософії та соціально-гуманітарних наук Хмельницького університету управління та права, к.психолог.н., доцент; Длугашевська Т.О. – провідний фахівець із соціальної роботи відділу методичного забезпечення соціальної роботи обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та ін.

По завершенню семінару слухачі отримали сертифікати державного зразка.