29-31 березня 2016 року у Хмельницькому центрі ППК відбувся тематичний короткостроковий семінар «Актуальні питання здійснення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю в умовах проведення адміністративно-територіальної реформи». Учасниками семінару були директори районних, міських, селищних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Упродовж трьох днів навчання слухачі мали змогу обговорити разом із викладачами-практиками багато тем та питань, що стосуються їх повсякденної роботи. Зокрема, один день навчання було присвячено розгляду проблемних питань соціальної роботи з учасниками антитерористичної операції та членами їх сімей. Це і надання різноманIMG_1913ітних соціальних послуг, пільг та державних виплат, і виділення земельних ділянок учасникам АТО, і послугами державної служби зайнятості, і організація та надання медичної допомоги.

 Із зацікавленістю слухачами було сприйнято виступ доцента кафедри практичної психології та педагогіки Хмельницького Національного Університету, к. психол. н. — Попелюшко Р.П., який розповів  про встановлення психологічного контакту з воїнами АТО, та членами їх родин, надання першої психологічної допомоги.

В програмі було таIMG_1897кож передбачено і практичне заняття за окремим планом на базі Хмельницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Підвели підсумки семінару Баюк М.І.директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, м.держ.упр. та Власюк Т.М.–  дDSCN4435иректор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.