Директор Центру ППК М.Баюк взяв участь в роботі круглого столу, який відбувся 30 листопада на базі Хмельницької обласної ради. Даний захід проходив у межах навчальної програми «Розвиток сільської громади», яку Консорціум із удосконалення менеджмент-освіти в Україні проводить в рамках Проекту «Примирення в українському суспільстві: від енергії протесту до енергії творення» за підтримки Уряду Великої Британії. Учасниками круглого столу були: голова Хмельницької обласної ради Загородний М.В., керівник Регіонального офісу реформ в області Яцковський С.В., працівники виконавчого апарату обласної ради, посадові особи місцевого самоврядування, керівники сільських громад Луганської, Запорізької та Дніпропетровської областей.
У ході зустрічі директор Хмельницького ЦППК Баюк М.І. проінформував присутніх про проведену Центром інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань децентралізації в регіоні, об’єднання територіальних громад. Також було озвучено план подальшої організації навчання представників органів місцевого самоврядування, особлива увага до проблематики діяльності новоутворених об’єднаних територіальних громад.
Учасники круглого столу отримали навчально-методичні посібники «Організаційно-правові засади роботи об’єднаних територіальних громад» та «Депутату місцевої ради: практичні поради щодо організації діяльності», розроблені працівниками та викладачами Хмельницького ЦППК.