27 листопада 2015 року на базі Хмельницького центру ППК відбувся тематичний короткостроковий семінар «Актуальні питання реалізації завдань щодо збереження документів Національного архівного фонду області» для працівників архівних установ та закладів культури області.
У рамках семінару підведено підсумки обласного Огляду стану забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду та діловодства в архівних установах і закладах культури області.
Головною метою огляду було забезпечити належний облік та зберігання документів, в тому числі унікальних, а також налагодити діловодну службу та архівну справу в установах і закладах культури області. Всього оглядом було охоплено 2336 установ культури, серед яких бібліотеки, музеї, заповідники, будинки культури. Організаційним комітетом огляду відзначено кращих та нагороджено грамотами і подяками.
Учасники заходу отримали методичні рекомендації «Порядок складання та подання документів установ, підприємств, організацій різних форм власності на розгляд Експертно-перевірної комісії (ЕПК) Державного архіву Хмельницької області та забезпечення умов зберігання їх в архівному підрозділі».